sukienki na studniówkę, sukienki na wesele

Jak poprawić stan włosów?

Jeśli twoje włosy są zniszczone i wypadają , może to być spowodowane między innymi ubogą dietą lub brakiem witamin. Jest wiele suplementów, które przy regularnym stosowaniu pomogą ci przywrócić włosy do dobrego stanu. Wypadanie włosów jest też częstym skutkiem ich zniszczenia.

czytaj więcej

Podstawy dbania o włosy

Żeby móc prawidłowo zadbać o swoje włosy, najpierw należy ocenić ich typ. Tutaj jest podobnie jak w przypadku cery. Mogą być przetłuszczające się, suche lub normalne. Niektóre włosy dodatkowo są bardzo cienkie, zniszczone. Przy pielęgnacji znaczenie ma także to czy są proste czy kręcone.

czytaj więcej

Sposoby na piękne paznokcie

Dłonie są wizytówką kobiety, dlatego powinno się o nie dbać. Dbając o dłonie, powinnyśmy dbać także o paznokcie. Niestety na kształt płytki nie mamy wpływu, ją się dziedziczy. Dlatego jedne kobiety mogą mieć piękną, mocną, długą płytkę paznokcia, a inne krótką i szeroką.

czytaj więcej

Jak dbać o skórę?

Każda cera jest inna. Na jej wygląd mają wpływ geny, wiek, sposób odżywiania, a nawet środowisko w jakim żyjemy. Jednak niezależnie od tych czynników – o każdą cerę należy dbać systematycznie.  

czytaj więcej

Pielęgnacja cery

Każda kobieta powinna znać swój typ cery, żeby wiedzieć czego unikać, jakich kosmetyków używać, a jakich nie. Dlatego dbanie o skórę twarzy to ważna, ale także niezbyt łatwa kwestia, ponieważ w tym przypadku łatwo o błąd, który powoduje, że nasza cera nie wygląda tak jakbyśmy chciały.

czytaj więcej

Sukienka na bal sylwestrowy

Bal sylwestrowy to okazja, która może zdarzyć się tylko raz w roku. Jest to ważne święto, dlatego w tym dniu wielu osobom zależy na tym, by wyglądać dobrze. Szczególnie częstym problemem jest wybranie sukienki właśnie na ten dzień.

czytaj więcej

Sukienka na domówkę sylwestrową

Sylwester to jedna z okazji, na której można pozwolić sobie na odważną sukienkę. Nie obowiązują wtedy żadne zasady. Oczywiście zależne jest to gdzie odbywa się impreza.

czytaj więcej

Jak wybrać sukienkę na wesele?

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości, jaką obchodzimy w rodzinie. Zarówno dla gości jak i dla pary młodej, ważne jest, żeby na przyjęciu panowała miła atmosfera. Do naszego samopoczucia przyczynia się między innymi strój, który wybierzemy.

czytaj więcej

Jak dopasować buty i sukienkę na wesele do swojego typu figury?

Ze względu na duży wybór fasonów, każda kobieta niezależnie od swojego typu figury, może znaleźć sukienkę, która będzie leżeć na niej idealnie. Żeby wybrać odpowiednią dla siebie sukienkę na wesele, powinno się najpierw ocenić swój typ figury.

czytaj więcej

Sukienka na studniówkę, Sylwestra i bal karnawałowy.

Zbliża się zima, a więc okres Świąt i wielu okazji do imprezowania. Na koniec grudnia – Sylwester, a w styczniu gorący okres studniówek i bali karnawałowych. Na pewno niektórym z nas trafi się również w tym okresie wesele, nie każdy przecież robi je latem. Stroje na imprezy w tym czasie wymagają zazwyczaj lepszego przemyślenia niż w cieplejszych porach roku.

czytaj więcej

W co się ubrać na studniówkę? Kilka rad jak wyglądać z klasą

Studniówka, jest balem, a każdy bal wymaga eleganckiego ubioru. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy celować w stroje rodem z wielkich korporacji, w których wszystko jest maksymalnie precyzyjne. Wręcz przeciwnie – studniówka jest przecież dla ludzi młodych.

czytaj więcej

Idealna sukienka na studniówkę, czyli jaka? Przeczytaj koniecznie

Własną studniówkę ma się raz w życiu. Dlatego warto zadbać o swoje wspomnienia i odpowiednio przygotować się do tego niesamowitego wydarzenia. Dla kobiet jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym, elementem przygotowań jest wybór wymarzonej sukni. Z biegiem lat moda się zmienia.

czytaj więcej