sukienki na studniówkę, sukienki na wesele

Najmodniejsze zimowe dodatki

Data dodania: 15/02/2018

Zimą jest więcej możliwości do eksperymentowania modowego. Potrzebujemy zakładać większą ilość ubrań niż w sezonie letnim, a więc mamy większy wybór odzieży i dodatków.

Najbardziej charakterystyczne dodatki, które nosimy zimą to czapka, szalik i rękawiczki.

Czapki z pomponami zawsze były dostępne, jednak w tym sezonie stały się trochę bardziej popularne, również z tego względu, że możemy je dostać nie z jednym, ale z dwoma pomponami przyszytymi obok siebie. Na topie są te grube, duże i wyszyte warkoczem.

Jeżeli nie lubisz nosić czapek, wybierz nauszniki. Oczywiście z jak największą ilością futerka. Świetnie wyglądają w każdej zimowej stylizacji.

Szalik, który wybierzesz nie musi być w tym samym kolorze co czapka. Są różne rodzaje szalików- chusty, kominy, apaszki. W ostatnim czasie najmodniejsze to trójkątne chusty.

Można je nosić na różne sposoby. Dodatkowo, taką chustę można ciasno zawiązać wokół szyi lub rozłożyć tak, żeby okrywała nam cały tułów. Są najróżniejsze wzory. Wybierz taki, który będzie ładnie kontrastował z twoją czapką. Szale i chusty możemy nawet nakryć na ramiona. Jest to bardzo dobre rozwiązanie i często widziane wśród modowych blogerek.

Kominy zaczęły powoli wychodzić z mody. Zostały wyparte przez obszerne szaliki, jednak nadal możemy spotkać je w sklepach. Ich plusem jest to, że zakłada się je bardzo szybko, wystarczy je przełożyć przez głowę. Dobrze jest, więc mieć jeden uniwersalny komin, który w razie pośpiechu będziemy mogły szybko na siebie włożyć. Zaletą komina jest także to, że jednocześnie można zrobić z niego okrycie głowy.                  

Skórzane rękawiczki chyba zawsze będą cieszyć się pożądaniem. Jeśli jednak nie przepadasz za tego typu materiałem, to w tym sezonie bardzo modne są futerkowe rękawiczki. Są bardzo ciepłe i  dostępne wszędzie. Dobrze będą się prezentować jeśli będą takiego samego koloru co czapka.

Kolejnym wartym polecenia zimowym dodatkiem jest futerkowa kamizelka. Świetnie wygląda założona na kurtkę, ale pasuje także do bluzki/koszuli czy sukienki.

Modne są także wszelkie dodatki z haftowanymi różami.