sukienki na studniówkę, sukienki na wesele

Sukienka na bal sylwestrowy

Data dodania: 03/01/2018

Bal sylwestrowy to okazja, która może zdarzyć się tylko raz w roku. Jest to ważne święto, dlatego w tym dniu wielu osobom zależy na tym, by wyglądać dobrze. Szczególnie częstym problemem jest wybranie sukienki właśnie na ten dzień.


Sukienka na sylwestra może być krótka, a także długa, biała lub czarna, błyszcząca lub stonowana.


To jaką sukienkę powinno się wybrać na bal sylwestrowy, zależne jest  między innymi od miejsca w jakim organizowany jest bal. Wiadomym jednak jest, że w każde miejsce należy ubrać się galowo.


Na bal sylwestrowy, który odbywa się w drogim i bardzo ekskluzywnym lokalu, bardziej pasuje założyć długą suknię, niż krótką mini. Obowiązują tam pewne zasady, a więc wybierając się na bal właśnie w takie miejsce, powinno się odpowiednio dobrać sukienkę oraz nakrycie, które na nią założymy.


Dla kobiet, które lubią klasyczne sukienki, dobrym wyborem jest długa czarna suknia. Może być połyskująca, dobrana z ciekawymi dodatkami w jednym kolorze. Do nieco odważniejszych kobiet pasują długie rozłożyste suknie balowe. Taka kreacja zrobiłaby na pewno ogromne wrażenie na sali.


Jeśli chcemy mieć jedyną i niepowtarzalną sukienkę na sylwestra, możemy pójść do krawcowej, która sama uszyje nam taką jaką sobie tylko wymarzymy.


Na bal sylwestrowy organizowany w remizie, nie musimy wybierać, aż tak spektakularnej sukienki. W takim miejscu na pewno spotkamy wielu sąsiadów, znajomych, a więc możemy czuć się o wiele swobodniej. Jeśli ubierzemy się naprawdę elegancko, to nie ma znaczenia jakiej długości jest nasza sukienka, oraz jaki ma kolor. W ostatnim czasie, często można spotkać sukienki z krótszym przodem, a długim tyłem, oraz takie z całkowicie odkrytymi plecami. Modne są także z odsłoniętymi ramionami, tak zwane ,,hiszpanki’’.  Cekiny, frędzelki- to zawsze będzie pasować w sylwestra. Najważniejszym jest, żeby wybrać sukienkę, w której dobrze się czujemy.