sukienki na studniówkę, sukienki na wesele

Sukienka na domówkę sylwestrową

Data dodania: 03/01/2018

Sylwester to jedna z okazji, na której można pozwolić sobie na odważną sukienkę. Nie obowiązują wtedy żadne zasady. Oczywiście zależne jest to gdzie odbywa się impreza.


Jeśli jesteśmy organizatorami, to powinniśmy dobrze znać zaproszonych gości i ich reakcje na nasz wybrany strój. Impreza w znanym nam towarzystwie pozwala na wyluzowanie się i wybranie sukienki, która w pełni odzwierciedla nasz charakter. Nie musimy się ograniczać co do koloru ani długości sukienki, jednak jeśli chodzi o wygodę, to na domówce w długiej sukni możemy czuć się niekomfortowo. Jednak w tej sytuacji, każda opcja będzie akceptowana pod warunkiem zachowania  dobrego stylu, a nie rzucającej się w oczy wulgarności.


To jaką sukienkę na sylwestra wybierzemy zależy od naszego nastroju i innych okoliczności. Ważne, żeby było nam wygodnie. Jeśli jest to skromna impreza rodzinna, możemy wybrać bardziej elegancką i zabudowaną sukienkę.


Jeżeli jednak spędzamy sylwestra ze znajomymi, pasować nam będą krótkie i lekkie kreacje. Na imprezie w domu jest zazwyczaj ciepło, a więc spokojnie możemy wybrać sukienkę na ramiączkach, z odkrytymi ramionami lub plecami.


Dobrym pomysłem na wybranie ciekawej i oryginalnej sukienki na sylwestra, jest zorganizowanie imprezy tematycznej. Motywem przewodnim mogą być na przykład hawaje, postacie z bajek, lata 20, 60, a nawet styl amerykańskiego dzikiego zachodu. Z pewnością, znajdziemy inspiracje i odpowiednie stroje do każdego tematu.


Jeżeli jesteśmy zaproszeni na zwykłą domówkę i nie jesteśmy pewni, kto będzie na imprezie, ubierzmy uniwersalną sukienkę, w której zawsze czujemy się dobrze. Sylwestrową, błyszczącą, ale jednocześnie z klasą i niekontrowersyjną. Nie chodzi o ograniczanie własnego stylu, ale o uniknięcie niepotrzebnych złośliwych komentarzy.