sukienki na studniówkę, sukienki na wesele

Sukienka na studniówkę, Sylwestra i bal karnawałowy.

Data dodania: 11/12/2017

Zbliża się zima, a więc okres Świąt i wielu okazji do imprezowania. Na koniec grudnia – Sylwester, a w styczniu gorący okres studniówek i bali karnawałowych. Na pewno niektórym z nas trafi się również w tym okresie wesele, nie każdy przecież robi je latem. Stroje na imprezy w tym czasie wymagają zazwyczaj lepszego przemyślenia niż w cieplejszych porach roku.

Często potrzebujemy dodatkowo płaszcza, czy innego nakrycia, które będzie pasowało do sukni w momencie gdy dotrzemy na imprezę. Kluczowym elementem stroju każdej z nas zawsze będzie jednak suknia.

Studniówka, Sylwester, wesele i bal karnawałowy, to imprezy o zupełnie różnym charakterze. Chyba najbardziej niezwykły strój możemy założyć na Sylwestra. To czas w którym nawet nadmiar brokatu nie będzie przesadą, a błyszczące suknie o różnej długości będą prezentować się świetnie.

Pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa. Jest to przecież czas celebracji, pożegnania ze starym rokiem i przywitania nowego. Inną rzeczą jest, że nie każda z nas planuje tę imprezę w ten sam sposób. Inaczej ubierzemy się na przyjęcie na salę, a inaczej na domówkę z przyjaciółmi. Jednak wcale nie oznacza to, że w drugiej wersji musimy wyglądać gorzej - wręcz przeciwnie możemy podkreślić swój look poprzez nadanie zupełnie odmiennego charakteru. Tutaj możemy pozwolić sobie np. na założenie trampek do sukienki, czy wykorzystanie jakiegoś nietypowego dodatku. Ważne jednak, by nie robić tego na siłę i czuć się dobrze w swojej kreacji.

Często zdarza się też, że dbając o zasobność własnego portfela, nie chcemy kupować kilku sukienek. Przemyślmy wtedy jaka suknia będzie uniwersalna na każdą z imprez: krótka sukienka, czy może długa suknia z rozcięciem? W jakim kolorze? Idealnie jeśli będziemy mogły wykorzystać różne dodatki, by stworzyć zupełnie odmienne kreacje.