sukienki na studniówkę, sukienki na wesele

Uroda i włosy

Makijaż dla ciepłego typu urody

Istnieją różne typy urody. Do każdego z nich można dobrać idealny makijaż. Czasami jednak typ urody nie ma znaczenia. W niektórych przypadkach to czy makijaż pasuje do twarzy to indywidualna kwestia. Jeśli już wiesz, że twój typ urody jest ciepły, przeczytaj dokładne opisy i oceń czy jesteś typem wiosny czy jesieni.

czytaj więcej

Makijaż dla zimnego typu urody

Dobrze dobrany makijaż potrafi wydobyć wiele piękna z kobiety. Natomiast jeśli jest niepoprawnie dobrany, często może przyćmić nasz urok.

czytaj więcej

Jaka fryzura pasuje do kształtu twarzy?

Jeśli masz ochotę na zmianę fryzury, tym razem dobierz ją do swojego kształtu twarzy. Jeśli prawidłowo ocenisz swój kształt i dopasujesz do niego fryzurę, ukryjesz w ten sposób swoje niedoskonałości i sprawisz sobie całkiem nowy wygląd.

czytaj więcej

Farbowanie włosów - porady

Prawie każda dorosła kobieta myślała o zmienieniu koloru swoich włosów. Duża część z nich już to na pewno zrobiła, ale zapewne wiele kobiet nadal się zastanawia nad swoją pierwszą koloryzacją.

czytaj więcej

Kosmetyki, które musisz mieć

Jedne kobiety malują się bardziej, inne mniej. Jednym wystarczy pomadka i krem bb, inne mają toaletkę, w której znajdziemy cały zestaw do malowania się. Jednak jako kobieta, na pewno posiadasz w swojej kosmetyczce chociaż kilka kobiecych produktów.

czytaj więcej

Szybki makijaż-kosmetyki w sprayu

W aktualnych czasach, producenci wymyślają coraz to nowsze kosmetyki, które mają być jak najbardziej funkcjonalne, a ich stosowanie sprawi, że zaoszczędzimy sporo czasu. Właśnie dlatego powstało wiele kosmetyków w sprayu. Dzięki nim, możemy w ekspresowym czasie poprawić naszą urodę.

czytaj więcej

Jak poprawić stan włosów?

Jeśli twoje włosy są zniszczone i wypadają , może to być spowodowane między innymi ubogą dietą lub brakiem witamin. Jest wiele suplementów, które przy regularnym stosowaniu pomogą ci przywrócić włosy do dobrego stanu. Wypadanie włosów jest też częstym skutkiem ich zniszczenia.

czytaj więcej

Podstawy dbania o włosy

Żeby móc prawidłowo zadbać o swoje włosy, najpierw należy ocenić ich typ. Tutaj jest podobnie jak w przypadku cery. Mogą być przetłuszczające się, suche lub normalne. Niektóre włosy dodatkowo są bardzo cienkie, zniszczone. Przy pielęgnacji znaczenie ma także to czy są proste czy kręcone.

czytaj więcej

Sposoby na piękne paznokcie

Dłonie są wizytówką kobiety, dlatego powinno się o nie dbać. Dbając o dłonie, powinnyśmy dbać także o paznokcie. Niestety na kształt płytki nie mamy wpływu, ją się dziedziczy. Dlatego jedne kobiety mogą mieć piękną, mocną, długą płytkę paznokcia, a inne krótką i szeroką.

czytaj więcej

Jak dbać o skórę?

Każda cera jest inna. Na jej wygląd mają wpływ geny, wiek, sposób odżywiania, a nawet środowisko w jakim żyjemy. Jednak niezależnie od tych czynników – o każdą cerę należy dbać systematycznie.  

czytaj więcej

Pielęgnacja cery

Każda kobieta powinna znać swój typ cery, żeby wiedzieć czego unikać, jakich kosmetyków używać, a jakich nie. Dlatego dbanie o skórę twarzy to ważna, ale także niezbyt łatwa kwestia, ponieważ w tym przypadku łatwo o błąd, który powoduje, że nasza cera nie wygląda tak jakbyśmy chciały.

czytaj więcej